Hakkımızda

Yeni bir e-ticaret mağazası
Sizin için, size özel…

E-ticaret müşterileri günün her saati hızlı alışveriş yapmak ister. Siz de internetten satış yapmak için daha fazla beklemeyin, Algoritim ile e-ticaret siteniz hızla çalışsın ve 7/24 aktif olsun!

Yönetim ve strateji için artık strese gerek yok. Algoritim tecrübeli ve profesyonel ekibi ile e-ticaret mağazanızı yönetmek için en hızlı ve kolay seçenekleri sunar.

Her e-ticaret sitesi birbirine benzer peki ya sizin mağazanız? Algoritim’in e-ticaret sitenize katacağı müşteri odaklı iyileştirmelerle fark yaratabilir ve sektörde öncü olabilirsiniz.

Standartlara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. E-ticaret sitenizdeki tüm sayfaların tam da istediğiniz gibi olması için çalışıyoruz.

01
Paket Seçin

Firmanıza Uygun Paketinizi Seçin ve Bize Bildirin.

02
Mağazanızı Açın

E-Ticaret Mağazanızı Kuralım ve Sanal Pazarda Yerinizi Alın.

03
İşinizi Büyütün

Yeni Nesil E-Ticaret İle Dünyaya Açılın.

Neden Algoritim ?

Sürekli Gelişen Bir Platform

Algoritim, yazılım kalitesini güvence altına alarak, kişiselleştirme gereksinimlerine hızlı cevap verebilen, sürdürülebilir e-ticaret yazılım mimarisi ile geliştirilmektedir.

Algoritim ürünlerinizi 7/24 tüm dünyaya satmanızı sağlar. Satışlarınızı arttırmanız için doğru teknoloji altyapısı sunar. Bununla birlikte dijital reklam ve pazarlama faaliyetlerinize yön verecek raporlar elde edersiniz.

Algoritim ekibi uluslararası deneyime sahip uzman kadro ile oluşturulmuştur.

Algoritim B2B ve B2C e-ticaret iş modellerini desteklemektedir.

C2C iş modeli 2021 yılı ikinci çeyreğinde geliştirilerek uygulamaya entegre edilecektir.

hakkimizda-img-4